restaurant2

Beyaz Bahçe Restaurant

Siz hiç Büyükada’yı tattınız mı? Tarihini koklayıp, suyundan bir yudum aldınız mı? Büyükada’da, deniz kıyısında tarihi, güneşi ve bereketi ile eşsiz kültürü pişiyor…

Büyükada’nın en güzel sokaklarından birinde yer alan, denizi tüm açıklığıyla gözler önüne seren Büyükada Port Hotel, ferah ve keyifli ortamı ile en ince detayların bile düşünüldüğü hizmeti ve güler yüzlü personeliyle, adada kendi eviniz gibi konaklayabileceğiniz özel bir yer.

Tesisimiz vapur iskelesine yakın ve deniz kıyısında olmasıyla birlikte, bir o kadar da sakin ve huzurlu olması sizlere muhteşem bir tatil imkânı sunuyor. Otelin her yerinde bulunan wireless internet hizmeti ile internetten işinizi takip edebilirsiniz.

Kendinizi rahat ve ayrıcalıklı hissedeceğiniz otelimizin bünyesinde bulunan Beyaz Bahçe’de, gün boyunca eğlenceli vakitler geçirebilir, sevdiklerinize özel sürprizler hazırlayabilirsiniz. Beyaz Bahçe ayrıca dileyenlere düğün ve nişan organizasyonu düzenleme, parti yapma, doğum günü kutlama ve özel şirket toplantıları düzenleme gibi fırsatlar sunuyor.

Beyaz Bahçe’nin romantik atmosferinde sevdiklerinizle birlikte deniz kıyısında mum ışığı eşliğinde keyifli bir yemek yiyebilir, diğer çiftlerimiz gibi sizler de evlilik teklifinizi Beyaz Bahçe’de yapabilirsiniz.

Ayrıca közlenmiş patlıcandan deniz börülcesine kadar uzanan zengin meze seçeneklerimiz de rakı ve balığınızın yanında sizlere eşlik ediyor olacak. Sıcak ve samimi ortamımızda kendinizi evinizde hissetmenizi sağlarken farklı ve büyülü tasarımımız gözlerinize de hitap ediyor.

Güler yüzlü ve profesyonel ekibi ile memnuniyetinizi sağlamak ve beklentilerinizi karşılamak için en taze sebzeler, özenle seçilmiş malzemeler, modern mutfağı ve şık masaları, günün yorgunluğunu Büyükada’nın eşsiz güzelliğiyle Beyaz Bahçe’nin eşsiz manzarasında atmanızı sağlıyor. İstanbul’un incisi Büyükada’da keşfedilmeyi bekleyen Beyaz Bahçe’yi gelin bir de yakından görün.